ПАСАЖИРИ СТАЛИ БІЛЬШ ВІДПОВІДАЛЬНО СТАВИТИСЯ ДО КАРАНТИННИХ ОБМЕЖЕНЬ
Дата: 11.11.2021 17:27
Кількість переглядів: 752
Сьогодні за ініціативи Управління транспорту та зв’язку облдержадміністрації в м. Пологи організовано комплексну перевірку дотримання карантинних обмежень на транспорті та стану обслуговування внутрішньообласних автобусних маршрутів за участю представників Нацполіції та Пологівської райдержадміністрації. Особливу увагу було приділено дотриманню пасажирами та водіями маскового режиму та наявності сертифікатів вакцинації.
За результатами спільної перевірки:
- співробітниками Управління патрульної поліції в Запорізькій області винесено 1 постанову на автоперевізника за порушення законодавства;
- співробітниками Управління транспорту та зв’язку облдержадміністрації було складено 1 акт на автоперевізника, що здійснював перевезення на міжміському маршруті.
Слід зазначити, що пасажири стали більш відповідально ставитися до карантинних обмежень. Під час перевірки порушень маскового режиму не виявлено, усі пасажири мали сертифікати вакцинації.
Робота у зазначеному напрямку триває.
Департамент культури та інформаційної політики