«Довідник безбар’єрності»

Дата: 28.10.2021 16:34

Твій гід з коректного спілкування.

В нашому суспільстві багато різних бар’єрів та обмежень, отже і безбар’єрності потребують різні сфери. Розповідаємо про основні поняття, які формують безбар’єрність в Україні - в громадському житті, освіті, бізнесі тощо.

Безбар’єрна мова — це мова, в якій відсутні слова, фрази, що демонструють упереджене, стереотипне або дискримінаційне ставлення до певних людей чи груп. Це мова, яка не відчужує людей — навмисно або ненавмисно. Це мова, принцип якої можна сформувати однією фразою: поважати гідність іншої людини. А тепер рекомендації.

Ви дізнаєтеся, як коректно говорити про ту чи іншу людину. Як вірно описувати ту чи іншу життєву ситуацію. Тут також розміщено багато негативних чи навіть образливих слів — вони зібрані, щоб ви могли уникати їх в усіх інших випадках.

Перейти на довідник