ЗВЕРНЕННЯ голови Воздвижівської сільської ради Віктора Тютюнника ДО МЕШКАНЦІВ громади

Дата: 23.10.2021 12:58

Фото без описуШановні жителі Воздвижівської громади!

Боротьба проти COVID-19 продовжується! Тому ми повинні вживати всіх необхідних заходів, аби зупинити пандемію та зберегти життя кожного громадянина.

Вакцинація – це відповідальність та обов’язок кожної людини. Тільки спільними зусиллями можна досягти мети та подолати COVID-19.

У Запорізькій області зафіксовано вже понад 132 тис. випадків інфікування COVID-19 та понад 3,24 тис. летальних випадків. На всій території країни були ухвалені жорсткі карантині заходи.

Пандемія внесла корективи в кожен аспект нашого життя. Зміни торкнулися роботи, навчання, дозвілля, фінансів, особистого життя та ін

Безліч людей опинилися в безвихідних ситуаціях та стали заручниками пандемії. Людство повинно побороти COVID-19 та повернутися до звичного життя.

Тому я звертаюся до кожного жителя громади – не зволікати, а вакцинуватися!

Вакцинація – єдиний ефективний спосіб вберегти себе і своїх рідних від коронавірусної хвороби.

Зробіть свій внесок у громадське здоров’я – вакцинуйтеся!

З повагою до кожного з вас,
 голова Воздвижвської сільської ради Віктор ТЮТЮННИК