МОНІТОРИНГ СТАНУ ВИКОНАННЯ РОБІТ НА ОБ‘ЄКТІ: Верхньотерсянська амбулаторія загальної практики сімейної медицини

Дата: 04.10.2021 18:04

30 вересня відбулася виїзна нарада на об‘єкті, за участю представників замовника, підрядника, авторського, технічного нагляду та партнера з впровадження проєкту Український фонд соціальних інвестицій - УФСІ.

Метою зустрічі були моніторинг виконаних робіт та координація наступних етапів виконання капітального ремонту з термомодернізацією будівлі Верхньотерсянськоі амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Слід зазначити, що представником технічного нагляду проводиться щотижневий контроль якості виконання робіт, про що складаються відповідні звіти.

Як зазначив представник Український фонд соціальних інвестицій Іван Курдупель: «підрядником - ТОВ «Олександр», м. Харків, роботи виконануються якісно, всі матеріали, що використані, відповідають державним стандартам, пройшли відповідну сертифікацію».

Нагадаємо, роботи проводяться у рамках впровадження проєкту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури – Покращення первинної медицини в сільській місцевості – (УФСІ VII); субпроєкту № 20-23-38 «Покращення умов надання первинної медичної допомоги у Верхньотерсянській амбулаторії ЗПСМ Гуляйпільського ЦПМСД, с. Верхня Терса, Гуляйпільський район, Запорізька область/KfW»; фінансуюча сторона: KfW Development Bank через Український фонд соціальних інвестицій.

Короткий фото-відео звіт додається