Привітання освітян із професійним святом!

Дата: 02.10.2021 20:08

Дорогі вчителі та ветерани

Воздвижівської ОТГ!

Щиро вітаю вас з професійним святом! Висловлюю вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю. Ваші серця завжди наповнені співчуттям і добротою, а обличчя освітлені посмішкою.

Цими чудовими якостями ви щедро ділитеся з дітьми. Вам вірять, вас люблять і шанують. Ви здійснюєте зв'язок часів, продовжуючись у своїх учнях.

Бажаю вам, шановні освітяни, відчуття повноти і неповторності життя, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя. Хай завжди щедрою на сходи буде освітянська нива, а в усіх ваших починаннях будуть супутниками успіх і удача!

Віктор ТЮТЮННИК, сільський голова