У РАМКАХ ВЕЛИКОГО БУДІВНИЦТВА В ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ ПРИСТУПИЛИ ДО ОНОВЛЕННЯ ДОРОГИ ДЕРЖАВНОГО ЗНАЧЕННЯ Т-08-05

Дата: 14.09.2021 20:12

Розпочато роботи у Василівському районі області на двох ділянках дороги Т-08-05 Кам’янка-Дніпровська-Велика Білозерка-Веселе до а/д М-14, км44+800 – км49+800 та км51+665 - км55+665.

За повідомленнями Служби автомобільних доріг у Запорізькій області  ремонтники приступили до стабілізації основи та влаштування вирівнюючого шару асфальтобетонного покриття на ділянці за с. Велика Білозерка в напрямку смт Веселе.

Після завершення цих робіт дорожники проведуть  ремонт та відновлення водопропускної труби, облаштують зручні з’їзди з дороги, укріплять узбіччя, нанесуть розмітку та встановлять дорожні знаки.

Довідково.

Автомобільна дорога  Т-08-05 має протяжність 113,1 км. Автошлях поєднує між собою 2 райони Запорізької області (Василівський та Мелітопольський). По дорозі здійснюються місцеві автотранспортні перевезення.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю