МЕШКАНЦЯМ ВОЗДВИЖІВСЬКОЇ ОТГ

Дата: 22.08.2021 20:21

Щиро вітаю вас із національними святами нашої державності – Днем державного прапора України та Днем Незалежності України!

Сьогодні наша країна святкує свій 30-й День Народження в нелегкі часи. Наші мужні воїни, захищають рідну землю на Сході. І ми, як громадяни України, пишаємося ними. Ми знаємо, що зберегти незалежність коштує сьогодні великих зусиль, але ми переконані, що переможемо.

Дорогі земляки, від усього серця бажаю вам зростити гідну зміну для нашої країни, адже її велич залежить від людей, які борються за справедливість і мир.

Бажаю миру, терпіння, успіхів у досягненні поставлених цілей. Нехай вас завжди оточують затишок і щастя, взаєморозуміння, благополуччя і злагода. Хай прагнення до кращого майбутнього надихає вас на нові звершення і на нові добрі починання. Зі святом вас!

Віктор ТЮТЮННИК, сільський голова