MADE IN ZP - ФЕСТИВАЛЬ БРЕНДІВ ЗАПОРІЗЬКОГО РЕГІОНУ

Дата: 04.08.2021 09:26

MADE IN ZAPORIZHZHIA - фестиваль запорізьких брендів, створений для популярізації локальних запорізьких виробників товарів та послуг серед мешканців та гостей області.
Організатори:
Запорізька обласна рада
Запорізька обласна державна адміністрація
ДО "Регіональний фонд підтримки підприємництва в Запорізькій області"
Партнери:
Запорізька міська рада
Комунальне підприємство «Центральний парк культури та відпочинку «Дубовий Гай»
Запорізький обласний центр молоді
Громадська організація "Бізнес-союз "Порада"
Дата проведення : 04-05 вересня 2021 року
Місце проведення: м.Запоріжжя, Центральний парк культури та відпочинку «Дубовий Гай», вул Глісерна 1
Час проведення: з 10.00 до 20.00
Мета заходу: консолідація діяльності органів влади, підприємців, громадськості щодо популяризація місцевих виробників товарів та послуг та підвищення рівня лояльності населення області до споживання їх продукції.
Очікувана кількість учасників: від 100 представників суб'єктів господарювання Запорізької області.
Очікувана кількість гостей заходу: від 5000 осіб цільової платоспроможної аудиторії.
Контакти для зв'язку:
ел. пошта - madeinzpfest@gmail.com
телефони -
050-484-08-65 Володимир Степаненко,
050-598-58-62 Максим Кучеренко,
097-339-18-91 Олена Єрьоменко

ЛОКАЦІЯ
МІсце проведення: м. Запоріжжя, Центральний парк культури та відпочинку «Дубовий Гай», площа 52 га зеленої території для гарного відпочинку. Парк кожні вихідні зустрічає понад 2000 гостей.

ДАТА ПРОВЕДЕННЯ

4-5 вересня 2021 року

5 ВЕРЕСНЯ - ДЕНЬ ПІДПРИЄМЦЯ.
До цього свята організовується захід з популяризації запорізьких брендів.
Нагородження підприємців, які зробили значний внесок у економічно-соціальний розвиток області.

УМОВИ УЧАСТІ

Участь прийматимуть субє'кти господарювання, які зареєстровані як платники податків згідно з чинним законодавством та є платниками податків на території Запорізької області
Вартість участі:
за добу
з підключнням до електроенергії - 300 грн
без підключення до електроенергії - 200 грн

Зони для участі у MADE IN ZP
1. Виставкова зона – для презентації товарів, послуг, брендів гостям заходу. Дозволяється розміщення локації від 2х2 м до 2х10 м. Проведення активностей на локації для залучення гостей. Нагородження та вручення подарунків.

2. Маркет-зона – для продажу товарів власного виробництва гостям заходу. Дозволяється реалізація власної продукції, проведення акцій з метою залучення гостей. Розмір одного місця на локації – від 2х2 м до 2х10 м.

3. Фуд-зона – для брендів street food та ресторанів. Фуд-зона передбачає реалізацію виключно крафтових алкогольних напоїв (наприклад, пива, коктейлів) та проведення масйтер-класів від баристів та ін. (запропоновані ідеї будуть обговорюватися безпосередньо із заявником). Розміщення основної сцени. Комфортні місця для дегустацій.

4. Зона розваг та відпочинку – нетворкинг з бізнесом, лекції та майстер-класи для гостей заходу.

5. Святкова зона – нагородження підприємців з нагоди Дня підприємця біля основної сцени.