Податкові Е-сервіси для запорізьких територіальних громад: Доступ до інформації про сплачені податки

Дата: 02.08.2021 09:48

"Які онлайн послуги надає податкова?", "Як навчитися якісно та ефективно користуватися податковою інформацією в Електронному кабінеті?" – на ці та інші питання надали відповіді фахівці управління електронних сервісів Головного управління ДПС у Запорізькій області під час вебінару для представників органів місцевого самоврядування. Захід проводився в рамках плану співпраці між податковою службою та територіальними громадами регіону.

Податківці продемонстрували покроковий алгоритм отримання окремих послуг в онлайн-режимі за допомогою Електронного кабінету платника, які у подальшому територіальні громади можуть використовувати у своїй діяльності. Зокрема, йшлося про направлення запитів, надання інформації щодо джерел доходів про суми нарахованих, сплачених податків, сум податкового боргу та надмірно сплачених сум.

Про інші можливості дистанційної взаємодії з органами ДПС йтиметься під час наступних вебінарів.

Підписуйтеся на нашу сторінку та слідкуйте за анонсами.

Головне управління ДПС у Запорізькій області