У ВОЗДВИЖІВСЬКІЙ СІЛЬСЬКІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ ПОЛОГІВСЬКОГО РАЙОНУ ВІДБУВСЯ ВИЇЗНИЙ ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН НАРОДНОЮ ДЕПУТАТКОЮ УКРАЇНИ МАРИНОЮ НІКІТІНОЮ

Дата: 25.06.2021 14:24

24 червня 2021 року на території Воздвижівської сільської територіальної громади народна депутатка України Марина Нікітіна провела виїзний особистий прийом громадян за участю заступника голови Пологівської районної державної адміністрації Людмили ГОНЧАР, Воздвижівського сільського голови Віктора ТЮТЮННИКА, його заступників Петра ГОРПИНИЧА та Ірини ПЛЮЩІЙ, помічника – консультанта народного депутата України Віталія ГУРИ.

На виїзний особистий прийом громадян звернулося 3 громадян, з них 2 – жителі Воздвижівської сільської територіальної громади, 1 – житель смт. Тернувате Запорізького району.

Зареєстровано 3 особистих звернення, в яких порушено 3 питання:

1) аграрної політики і земельних відносин – 2 питання (дотримання законодавства у сфері виділення громадянам земельних ділянок по 2 га, сплата заборгованості за оренду землі);

2) соціального захисту - 1 питання (надання матеріальної допомоги на лікування сина, інваліда І А групи).

По завершенні прийому Марина НІКІТІНА обговорила з керівниками актуальні питання соціально – економічного розвитку території.