СТАРТ РЕМОНТУ БУДІВЛІ ВЕРХНЬОТЕРСЯНСЬКОЇ АМБУЛАТОРІЇ

Дата: 17.06.2021 18:32

Офіційно повідомляємо про початок ремонтних робіт будівлі Верхньотерсянської амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

Підрядник ТОВ «Олександр» м. Харків, був обраний за результатами тендерних процедур, наразі ним розпочато демонтажні ремонтні роботи. Планова дата завершення робіт – лютий 2022 року.

Повідомляємо - сімейний лікар прийматиме пацієнтів у приміщеннях Воздвижівської амбулаторії та Долинського ФП. У Верхній Терсі прийом пацієнтів ведеться на 2-му поверсі Будинку культури.

Довідково: роботи проводяться у рамках впровадження проєкту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури – Покращення первинної медицини в сільській місцевості – (УФСІ VII); субпроєкту № 20-23-38 «Покращення умов надання первинної медичної допомоги у Верхньотерсянській амбулаторії ЗПСМ Гуляйпільського ЦПМСД, с. Верхня Терса, Гуляйпільський район, Запорізька область/KfW»; фінансуюча сторона: KfW Development Bank через Український фонд соціальних інвестицій.

Український фонд соціальних інвестицій - УФСІ