Свято футболу у Воздвижівській громаді

Дата: 24.05.2021 16:40

23 травня 2021 року на стадіоні села Верхня Терса відбувся дев'ятий щорічний розіграш Кубка ТОВ "Агро-Континент" за участю шести команд: "Комишуваха" (смт. Комишуваха Оріхівський район), "Україна-Нова" (с. Пологи), "Батьківщина" (с. Воскресенка Пологівський район), "Калина" (м. Гуляйполе), "Агронива" (с. Воздвижівка), "Агро-Континент" (с. Верхня Терса).

Матчі закінчилися з такими результатами: "Батьківщина"-"Калина" 1:0, "Україна-Нова"-"Агронива"—0:3, "Агро-Континент"-"Калина" 2:0, "Комишуваха"-"Україна-Нова" 3:1, "Агро-Континент"-"Батьківщина" 4:0, "Комишуваха"-"Агронива" 1:0.

У фіналі зустрілися команди "Агро-Континент" і "Комишуваха". Основний час завершився нічиєю 0:0. Та все ж команда "Агро-Континент", показавши згуртованість і волю до перемоги, у серії 11-метрових штрафних ударів виявилася сильнішою – рахунок 2:0.

Кращими гравцями команд стали: Максим Білоцький ("Комишуваха"), Антон Сасін ("Україна-Нова"), Ярослав Онищенко ("Батьківщина"), Костянтин Бабак ("Калина"), Микола Мороз ("Агронива"), Дмитро Бацай ("Агро-Континент").

Ігор Межевич з команди "Агро-Континент" став кращим гравцем турніру. Кращим бомбардиром визнаний Єгор Меркулов з цієї ж команди.

Команді-переможцю вручено Кубок, усім іншим – дипломи та грошові премії.

Для підтримки та розвитку футболу вирішено проводити розіграш Кубка у кожній команді-учасниці.

Дякуємо усім вболівальникам, які, незважаючи на жарку погоду, підтримали учасників розіграшу Кубка ТОВ "Агро-Континент".