На території Запорізької області скасовано "червоний" рівень епіднебезпеки поширення COVID-19. В регіоні пом'якшені карантинні обмеження та встановлений "жовтий" рівень.

Дата: 07.05.2021 10:20

7 травня згідно з рішенням Державної комісії з питань ТЕБ та НС на території Запорізької області скасовано "червоний" рівень епіднебезпеки поширення COVID-19. В регіоні пом'якшені карантинні обмеження та встановлений "жовтий" рівень.
Відкриваються заклади громадського харчування, які працюватимуть до 24:00, ринки, магазини, торговельно-розважальні центри, спортивні зали, музеі?, бібліотеки тощо. Громадський транспорт працюватиме в звичайному режимі, тобто довідки на проі?зд не потрібні. Але перевезення пасажирів продовжують здіи?снюватися виключно в захисних масках і за кількістю місць для сидіння.
11 травня учні знову повернуться до школи.
На поминальні дні дозволяється відвідування кладовищ, але уникаючи скупчення людей.
Введення «жовтої» зони – це не відміна карантину. Головне – всім дотримуватись простих правих поведінки – це дистанція та захисна маска.