Привітання з Великоднем!

Дата: 30.04.2021 10:04

Шановні земляки!

Прийміть щиросердечні вітання з радісним і величним християнським святом - Воскресінням Христовим!

Нехай Великодні дзвони принесуть у ваші домівки безмежну радість і достаток, спокій і благополуччя, щастя і міцне здоров’я, наповнять серця добром і милосердям. Уторжестві Великоднього вітання "Христос Воскрес" бажаю, щоб ваше життя було чистим , як Святий Благодатний вогонь, щедрим, як запашна Великодня паска.

Прошу  всіх дотриматися карантинних обмежень і відсвяткувати цей Великдень у родинному колі із запашною Паскою на столі, цим самим  проявити турботу про життя і здоровя своїх рідних та близьких людей.

Нехай Світло Воскресіння Христового надає нам силу перебороти всі труднощі, які випали на нашу долю та непохитну віру в кращий завтрашній день!

Віктор ТЮТЮННИК

Воздвижівський сільський голова