Із 27 квітня 2021 року розпочинається обробіток полів сільськогосподарських культур пестицидами на території Верхньотерсянського та Долинського старостинських округів

Дата: 26.04.2021 10:56

Із 27 квітня 2021 року розпочинається обробіток полів сільськогосподарських культур пестицидами на території Верхньотерсянського та  Долинського старостинського округів. Забороняється: перебування стороннім особам біля працюючих агрегатів, де ведеться або вже проведено обробіток; косіння трави; випасання худоби біля прилеглих до полів лісосмугах та на сінокосах; збір лікарських трав; встановлення пасік без узгодження із адміністрацією підприємства. Усі препарати, які застосовуються, сертифіковані для використання на території України і відносяться до наступних класів токсичності: II клас токсичності — Ретро, Енжіо, Карате. III клас токсичності — Біскайя, Каптора Плюс, Дербі, Корум, Мастер Пауер.

Підстава: листи ТОВ Агро-Континент №23/04-01 від 23 квітня 2021 року; №64 від 23 квітня 2021 року