Проведення тренінгів та навчальних семінарів для жінок депутаток та чоловіків депутатів в форматі «онлайн»

Дата: 25.02.2021 15:18

Протягом 2015 – 2021 років ЗБФ «Єдність» за майбутнє» в партнерстві з міжнародною організацією «Національний Демократичний Інститут Міжнародних Відносин» реалізує проєкти, спрямовані на підтримку жінок депутаток місцевих рад. В рамках проєктів проводились навчальні семінари, круглі столи, конференції, форуми, як в Запорізькій області так і в інших регіонах та на національному рівні. У 2021 році проєктом заплановано проведення тренінгів та навчальних семінарів для жінок депутаток та чоловіків депутатів в форматі «онлайн». 26.02.2021 та 11.03.2021 року будуть проведені тренінги з навчання щодо державної гендерної політики та можливості її реалізації на місцевому рівні. Депутатки та депутати можуть взяти участь у тренінгах. Для цього потрібно заповнити анкету у Google Формі за посиланням:

Заповнити анкету

або заповнити її за телефоном: 066 74 75 680 – Валентина Стародуб, 067 19 58 214 - Ольга Дроздовська