Повідомлення у месенджерах та телефонні дзвінки: аферисти знову намагаються ошукати запорізьких підприємців

Дата: 17.02.2021 10:33

16 лютого запорізькі суб'єкти підприємництва повідомили, що на їхні телефони надходять дзвінки та повідомлення у месенджерах із пропозиціями перерахувати кошти за непроведення податкової перевірки. Невстановлені особи звертаються від імені начальника Головного управління ДПС у Запорізькій області.

Цього разу аферисти використовують мобільний номер +380 (99) 013 63 96.

Наголошуємо, подібні схеми – це один із способів незаконної наживи на довірливих громадянах. У разі надходжень таких "пропозицій" не можна переказувати кошти, потрібно одразу звертатися до правоохоронних органів.

Головне управління ДПС у Запорізькій області