Верхньотерсянською амбулаторією безкоштовно отримано напівавтоматичний біохімічний аналізатор DR - 7000D

Дата: 30.01.2021 09:42

Як ми писали раніше, у рамках проєкту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури – поліпшення первинної сільської медицини (УФСІ VII)», який впроваджується за сприяння Українського фонду соціальних інвестицій, продовжено безкоштовне постачання медичного обладнання для Верхньотерсянської амбулаторії ЗПСМ Гуляйпільського ЦПМСД.

Сьогодні на адресу амбулаторії здіснено доставку напівавтоматичного біохімічного аналізатора DR - 7000D, вартістю 67426,20 гривень.

Даний аналізатор розроблено для проведення досліджень клінічної хімії. Він застосовується для клінічних вимірювань, пов'язаних з біохімією, таких як - аналіз крові, функції печінки, функції нирок, цукор крові, жир крові, мінеральні речовини.

Після введення біохімічного аналізатора в експлуатацію, проведення лабораторних досліджень буде доступно всім мешканцям громади - за наявності відповідних направлень лікаря загальної практики-сімейної медицини.