Початок поставок медичного обладнання та виробів медичного призначення Українським фондом соціальних інвестицій

Дата: 22.01.2021 18:27

В рамках реалізації субпроекту № 20-23-38 «Покращення умов надання первинної медичної допомоги у Верхньотерсянській амбулаторії ЗПСМ Гуляйпільського ЦПМСД, с. Верхня Терса, Гуляйпільський район, Запорізька область/KfW», який впроваджується у Воздвижівській громаді за сприяння Українського фонду соціальних інвестицій у рамках проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури – поліпшення первинної сільської медицини (УФСІ VII)», Верхньотерсянською амбулаторією ЗПСМ Гуляйпільського ЦПМСД безкоштовно отримано медичне обладнання та вироби медичного призначення загальною вартістю 98252,21 гривні.

Як пояснив лікар загальної практики-сімейний лікар Верхньотерсянської амбулаторії ЗПСМ Ярмолич С.І., - відповідне обладнання допоможе якісній діагностиці та більш ефективному лікуванню паціентів.

Так, пульсоксиметр - один з найголовніших предметів для діагностики тяжкості стану хворих на COVID-19.

Глюкометр потрібен для контролю лікування і ранньої діагностики хворих на цукровий діабет.

Безконтактний термометр, допомагає без зайвого дискомфорту виміряти температуру навіть найменшим пацієнтам.

Інгаляції лікувальних засобів через Небулайзер - один із найбільш надійних і простих методів у лікуванні захворювань дихальних шляхів.

Сучасний 12-канальний кардіограф, допоможе більш точно проаналізувати і діагностувати хвороби серця.