Оголошення про намір зміни тарифів КП «Водограй» ВСР

Дата: 19.01.2021 11:28

Відповідно до наказу №130 від 05.06.2018р. «Порядок інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги» комунальне підприємство «Водограй» Воздвижівскої сільської ради доводить до відома споживачів інформацію про намір змінити ціну/тариф на послуги з централізованого водопостачання та встановити вартість вказаних комунальних послуг в наступних розмірах:

1) населення - 19,68 грн/куб.метр

2) бюджетні установи-21,55 грн./куб.метр

3) госпрозрахункові підприємства 27,18 грн /куб.метр

Необхідність зміни ціни/тарифу на послуги з централізованого водопостачання пов`язані з невідповідністю чинних тарифів, які введено в дію з 10.03.2015, розміру фактичних економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво, що зумовлено збільшенням вартості електричної енергії, збільшенням вартості послуг сторонніх організацій тощо. Зауваження і пропозиції щодо наміру змінити ціну/тариф на послуги з централізованого водопостачання від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються за адресою підприємства:

вул.Центральна, 70, с. Верхня Терса , Гуляйпільського району,Запорізької обл. тел. 95131 до 17.00 до 31.01.2021