Про стан зареєстрованого ринку праці Гуляйпільського району в 2020 році

Дата: 12.01.2021 17:17

Станом на 01.01.2021 року на обліку в службі зайнятості у 2020 році перебувало 2209 безробітних, що на  40 чол.  менше,  ніж за відповідний період минулого року.

В службу зайнятості підприємствами надано інформацію про наявність 918 вільних робочих місць та вакантних посад, що  на  238 вакансії менше,  ніж за відповідний період минулого року.

За сприянням служби зайнятості:

- працевлаштовано 932 особи, з них 589 безробітних,  40 осіб працевлаштувались самостійно та за цивільно-правовими угодами, надано одноразову допомогу на організацію підприємницької діяльності – 3 особам.

- навчалось, перенавчалось на підвищували кваліфікації – 53  особи,  на виконання ст.. 30 Закону України «Про зайнятість населення» 0 осіб  отримали ваучер для підтримання конкурентоспроможності шляхом перепідготовки, спеціалізації, підвищення кваліфікації.

-  брало участь у громадських роботах та роботах тимчасового характеру – 297 осіб,

-  надано 9  компенсацій  єдиного внеску роботодавцям, які працевлаштували безробітних на новостворене робоче місто в пріоритетних видах економічної діяльності.

На кінець звітного періоду на обліку в у службі зайнятості  перебуває 840 безробітних. З них  626 осіб одержують допомогу по безробіттю. Середній розмір допомоги по безробіттю склав  4152 грн.

Станом на 01.01.2021 року:

• Середня тривалість безробіття на протязі 2020 року складає 151 день,
  • Середня тривалість безробіття на кінець місяця - 113 днів,
  • Середня тривалість пошуку роботи – 119 днів,
  • Середня тривалість укомплектування вакансій – 6 днів,
  • Середній розмір оплати праці в розрахунку на вакансію – 5132,2 грн.

З метою забезпечення зайнятості на території району центром зайнятості організовано та проведено в 2020 році  64 заходи для роботодавців, з них  8 ярмарків вакансій, 5 семінарів  з роботодавцями з  питань знання законодавства про працю, організацію та проведення оплачуваних громадських робіт, надання компенсацій на створення нових робочих місць, отримання ваучерів та можливості неформального навчання, працевлаштування осіб, які мають додаткові гарантії у працевлаштуванні.

Різних видів семінарів, ярмарків-вакансій, профінформаційних та профконсультаційних заходів на протязі 2020 року було проведено 342 заходи.