Увага! Увага!

Дата: 05.01.2021 14:17

Фото без описуШановні мешканці області! На сьогоднішній день захворюваність області на гостру респіраторну хворобу СОVID-19 залишається досить високою. У зв’язку з цим на всій території України установлено карантин. Просимо, вас з порозумінням і відповідальністю ставитися до карантинних обмежень.

Закликаємо вас:

- обов’язково в громадських будинках і спорудах, в громадському транспорті вдягати  респіратори або захисні маски, що закривають ніс та рот;

- залишатися вдома і не виходити без необхідності на вулицю;

- уникати скупчення;

- дотримуватись дистанції в 1,5 (півтора) метри;

- не переповнювати громадський транспорт в кількості більшій ніж кількість місць для сидіння.

Дотримуйтесь заходів особистої гігієни, якщо ви контактуєте з хворим на коронавірус або маєте перші симптоми застуди, самоізолюйтесь і зверніться до свого сімейного лікаря.

Додатково до обмежувальних протиепідемічних заходів в період з 8 січня 2021 року до 25 січня 2021 року буде заборонено:

- роботу барів, ресторанів, кафе, торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, спортивних залів, фітнес-центрів, басейнів, закладів культури;

- проведення всіх культурних, розважальних, соціальних, рекламних та інших заходів;

- проведення новорічних та різдвяних свят;

- діяльність непродовольчих ринків;

- відвідування закладів освіти, крім закладів дошкільної та спеціальної освіти.

Дисципліна та виконання усіх особистих та загальних заходів безпеки є протидією поширенню коронавірусної інфекції!