УВАГА КОНКУРС!

Дата: 29.12.2020 11:45

Воздвижівська  сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади - головного спеціаліста - енергоменеджера  відділу економічного розвитку, інвестицій та енергоменеджменту   Воздвижівської сільської ради.

Основні кваліфікаційні вимоги:

- вища освіта не нижче ступеня бакалавра;

- вільне володіння державною мовою;

- знання діючого законодавства професійного спрямування.

Додаткову інформацію щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці можна отримати за нижчепереліченими контактними телефонами.

Особам, які претендують на зайняття вакантної посади, необхідно надати наступні документи:

- заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника зі встановленим законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби;

- заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

- автобіографію;

- дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, про присудження наукового ступеня або вченого звання;

- копію трудової книжки;

- копію документа, який посвідчує особу;

-копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних).

На сайті Національного агентства з питань запобігання корупції необхідно заповнити електронну декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій державного або місцевого самоврядування (декларацію про майно, доходи, витрати і зобов`язання фінансового характеру) за минулий рік за формою, відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».

Термін прийняття документів – протягом 30 календарних днів з дня публікації оголошення про проведення конкурсу з 31.12.2020 р., за адресою: Воздвижівська сільська рада, вул. Центральна, 34, с. Воздвижівка, Гуляйпільський район, Запорізька обл., тел. 0614595131; 0614596531.