Громадські консультації щодо Плану екологічного та соціального менеджменту Шановні мешканці Воздвижівської громади!

Дата: 23.12.2020 09:45

Запрошуємо Вас ознайомитись із оновленим Планом екологічного та соціального менеджменту (ПЕСМ) за субпроектом, який впроваджується у Вашій громаді за сприяння Українського фонду соціальних інвестицій у рамках проекту  «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури – поліпшення первинної сільської медицини (УФСІ VII)», а саме:

- субпроект № 20-23-38 «Покращення умов надання первинної медичної допомоги у Верхньотерсянській амбулаторії ЗПСМ Гуляйпільського ЦПМСД, с. Верхня Терса, Гуляйпільський район, Запорізька область/KfW»

Даний План розроблено з метою визначення та уникнення/пом’якшення можливих негативних екологічних, соціальних впливів, або впливів на здоров’я,  які  можуть виникати в результаті впровадження субпроекту, або протягом його впровадження. У разі наявності пропозицій до ПЕСМ просимо надсилати їх контактним особам зазначеним у Плані у термін до «23» січня 2021 року. Всі пропозиції будуть розглянуті Партнером УФСІ з впровадження субпроекту та враховані у  ПЕСМ за результатом громадських консультацій.

У результаті впровадження субпроекту у Верхньотерсянській амбулаторії ЗПСМ Гуляйпільського ЦПМСД, с. Верхня Терса, Гуляйпільський район, Запорізька область будуть виконанні енергоефективні заходи (комплекс робіт ремонту приміщень, опалення, вентиляції, утеплення фасаду, заміни покрівлі з утепленням, заміни дверей, підлог.). Проект «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури – поліпшення первинної сільської медицини (УФСІ VII)» впроваджується на кошти уряду Німеччини через Банк розвитку KfW.

План екологічного і соціального менеджменту у формі контрольного переліку (ПЕСМ-КП)