БЕЗПЕЧНА ГРОМАДА

Дата: 30.10.2020 15:45

Фото без описуСьогодні, у рамках реалізації проєкту «Поліцейський офіцер громади» керівництву Воздвижівської громади було представлено захисника правопорядку, офіцера громади – Гриня Євгена Миколайовича.

Євген Миколайович, був відібраний на цю посаду за результатами тестувань та співбесіди, у подальшому пройшов спеціальне навчання організоване Нацполіцією. Саме він буде слідкувати та забезпечувати правопорядок на території громади у режимі 24/7.

Офіс поліцейського офіцера розміщено за адресою: с. Верхня Терса, вул. Центральна, 72.

Довідково: за рахунок коштів громади та соціально відповідального бізнесу було проведено ремонт цього офісу (частина приміщення Будинку культури), забезпечено необхідною оргтехнікою та меблями. І вже протягом місяця правоохоронець отримає службовий автомобіль «RENO DUSTER», закуплений за рахунок коштів Нацполіції.