Запорізькі податківці долучилися до Всесвітньої акції озеленення

Дата: 19.10.2020 17:29

У рамках всеукраїнського проєкту "Озеленення України" керівництво і фахівці податкової служби регіону висадили у Запоріжжі молоді дерева.

Колектив відомства на чолі з начальником Головного управління ДПС у Запорізькій області Романом Афоновим підтримали ініціативу з відновлення екосистеми міста і висадили близько сотні саджанців дубів у південній частині заповідника острова Хортиця.

Нагадаємо, акція "1 000 000 дерев за 24 години" у рамках глобального екологічного проєкту "Озеленення України" проводиться на всій території країни та має на меті привернути увагу до проблем екології та відновлення екосистеми країни, а також сформувати позитивний імідж України.

Головне управління ДПС у Запорізькій області