14 жовтня - свято Покрови Пресвятої Богородиці, День захисника України та День українського козацтва

Дата: 14.10.2020 09:46

Фото без описуУ світлий день Покрови Пресвятої Богородиці, яка завжди вважалася заступницею і покровителькою нашого народу, ми, українці, відзначаємо: День українського козацтва та День захисника України. Це знаменно, оскільки символізує зв’язок поколінь та давню історичну традицію.

Прийміть щирі вітання зі святом – Днем захисника України! Це свято уособлює мужність та героїзм захисників рідної землі впродовж всієї багатовікової української історії.

Нехай свято Покрови Пресвятої Богородиці й надалі духовно об’єднує нас, живить дух воїнів-захисників, додає нам сил у нелегких випробуваннях! Сердечно бажаємо усім мирного неба, щастя, радості, добра та наснаги у всіх починаннях. Нехай нас усіх єднає незгасиме світло віри, любові та надії, допомагає високе покровительство Пресвятої Богородиці.