Шановні освітяни-вчителі!

Дата: 02.10.2020 10:27

Щиро вітаємо вас із Днем працівників освіти.

Нині суспільство покладає на вас великі сподівання щодо виховання нової генерації українців. Завдяки вашій педагогічній майстерності формуються особистості, які ростимуть патріотами нашої держави.

Бажаємо, щоб завдяки вашій нелегкій, але благородній праці молодь відкривала для себе незвідані шляхи і знайшла своє призначення у житті.

Нехай своїми високими результатами учні будуть вашим гідним продовженням і крізь усе життя нестимуть світлі спогади про сонячний світ дитинства, нерозривно пов'язаний із школою та хорошими вчителями.

Міцного вам здоров`я, творчої наснаги та невичерпної енергії, професійного довголіття!