30 вересня - Всеукраїнський День бібліотек

Дата: 30.09.2020 16:00

• Фото без описуНа сьогоднішній день в Україні функціонують близько 40 тисяч великих і малих бібліотек.

• Однією з провідних вважається Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського, Державна історична бібліотека, Державна бібліотека України для дітей.

• Загальна кількість бібліотечних працівників, зайнятих у цій справі становить близько 53-х тисяч фахівців.

• Щороку українські книгосховища обслуговують понад 17,5 мільйонів читачів.

У цей день, Всеукраїнський День бібліотек, ми так само поспішаємо приєднатися до привітань на адресу всіх працівників цього безцінного осередка, з віками накопиченого, нашого людського досвіду і знань.

З нагоди свята, на території Воздвижівської ОТГ привітали бібліотекарів:

• Воздвижівська сільська бібліотека Омесь Тетяну Олександрівну

• Долинська сільська бібліотека – Троян Ольгу Григорівну

• Верхньотерсянська сільська бібліотека – Бережну Ірину Віталіївну

Від щирого серця вітаємо вас із святом, бажаємо міцного здоров’я, подальших здобутків у вашій справі! Зі святом бібліотек!