Вітаємо з 77 річницею визволення від нацистів!

Дата: 17.09.2020 11:27

77 років тому, у вересні 1943 року, землі нашої громади було звільнено від німецько-фашистської окупації, але й сьогодні ми з теплом і любов’ю згадуємо подвиг захисників та визволителів рідного краю.

Дорогі ветерани, спасибі Вам за те, що Ви, в надзвичайно важкій боротьбі, вистраждали і захистили нашу Свободу. За те, що своїми руками підняли наш край з руїн і що Ви нагадуєте нам, як потрібно жити і любити свою Батьківщину!

Бажаємо всім землякам здоров’я, щастя, упевненості в грядущому дні й ніколи не зазнати ні Вам, ні Вашим дітям і внукам воєнних лихоліть. Нехай на вулицях нашої громади завжди панує атмосфера миру і добра, а в життя кожного з Вас доля приносить тільки позитивні зміни, сім’ї будуть міцними, а діти ростуть здоровими і щасливими!

Зі святом Вас, шановні ветерани, діти війни та жителі Воздвижівської ОТГ!