Благодійна допомога від фонду "Карітас України" та Програми «U-LEAD з Європою»

Дата: 11.06.2020 15:48

Фото без описуВоздвижівська громада стала учасником Проекту «Підтримка ОТГ у боротьбі з пандемією COVID-19», який реалізується Міжнародним благодійним фондом «Карітас України» за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».
Завдяки неї громада отримала благодійну допомогу у вигляді захисних та санітарно-гігієнічних засобів для медиків Воздвижівської ОТГ. Це медичні захисні маски, костюми біологічного захисту (комбінезони), дезінфікуючі засоби, окуляри захисні, термометр безконтактний інфрачервоний, оглядові рукавички та респіратори.
Сьогодні сільський голова В.В.Тютюнник передав засоби індивідуального захисту Верхньотерсянській АЗПСМ.

Щира подяка від жителів Воздвижівської громади Міжнародному благодійному фонду "Карітас України" та Програмі «U-LEAD з Європою» за надану благодійну допомогу.