У зоні Операції Об'єднаних сил на Донбасі 28 квітня загинув наш земляк, воїн 93-ї бригади Холодного Яру ЗСУ Олексій Лісін.

Дата: 29.04.2020 19:41

Його життя обірвав уламок ворожого снаряду під час обстрілу на Луганщині. Захисник України був убитий просто на бойовому посту, повідомляється на офіційній сторінці 93-ї бригади ЗСУ у Facebook.

Все населення Воздвижівської громади глибоко сумує та вражене трагічною новиною, а також висловлюють найщиріші співчуття родині та близьким покійного.

Світла пам'ять про нашого славного земляка, який віддав найдорожче – життя, за волю і незалежність рідної України, назавжди залишиться у наших серцях.
Вічна Тобі пам'ять, наш славний Герою!