Дата: 10.03.2020 15:46

Фото без опису06.03.2020 року Воздвижівська громада підписала Меморандум з ГУ Національної поліції в Запорізькій області і ми стали учасниками програми Поліцейський офіцер громади.

Це означає, що в нашій громаді з'явиться офіцер, який служитиме на благо наших людей.

Від сьогодні і впродовж місяця відбудеться реєстрація кандидатів на офіційному сайті Нацполіції в Запорізькій області. Далі конкурсна комісія (в яку обов'язково увійде голова нашої громади) відбере серед кандидатів найкращого, який пройде тестування на поліграфі (детекторі брехні), після цього наш майбутній офіцер громади пройде практичне навчання (2,5 місяці на базі ГУ Нацполіції у Дніпропетровській області) - і до роботи.

Орієнтовно це відбудеться у серпні-вересені вже цього року.

Головна ідея проекту - новий рівень безпеки населення, новий рівень взаємодії з громадою. Поліцейський офіцер громади - це той, хто завжди буде поряд з тими, хто на нього чекає.

І тепер він буде не десь там, тепер він завжди буде на території нашої громади.

Проект «Поліцейський офіцер громади» розпочав своє існування восени 2018 року.

Орvієнтовно це відбудеться у серпні-вересені вже цього року.

Орієнтовно це відбудеться у серпні-вересені вже цього року.

І тепер він буде не десь там, тепер він завжди буде ТУТ.