Відбувся круглий стіл

Дата: 05.02.2020 15:36

05.02.2020 року в Гуляйпільсьскій районній адміністрації відбувся круглий стіл за участю голови Гуляйпільської РДА Гришаєвої Л.С., керівників  об’єднаних територіальних громад,  управління УСЗН, управління пенсійного фонду, державної фіскальної служби, фінансового управління РДА, центру зайнятості з питання  виконання  доручення  Прем’єр–міністра України та окремого доручення  т.в.о.  Голови Держпраці  І. Дегнери від 22.01.2020№2313/0/1/20  щодо вжиття заходів, спрямованих на детінізацію зайнятості населення у сфері торгівлі, тимчасового розміщення та організації харчуваня.