Про складні погодні умови на території Запорізької області 05-08 лютого 2020р.

Дата: 04.02.2020 16:21

У зв'язку з переміщенням по території Запорізької області активного західного циклону, з  05 лютого очікується ускладнення погодних умов, а саме:

05 лютого

значні опади, переважно у вигляді дощу, вітер південно-східний  7-12 м/с, пориви 17-22 м/с, температура повітря вночі від 2° морозу до 3° тепла,                            вдень 1-6° тепла.

06 лютого

помірний мокрий сніг, вночі місцями значний мокрий сніг, місцями налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця, вітер північний 7-12 м/с, пориви     15-20 м/с, температура повітря впродовж доби  від 4° морозу до 1° тепла.

07-08 лютого

часом невеликий сніг, на дорогах ожеледиця, температура повітря знизиться:

-   07 лютого вночі  2-7° морозу, вдень до  4° морозу - 1° тепла,

-   08 лютого вночі 5-10° морозу, вдень  2-7° морозу.

Складні погодні умови 05-06 лютого відповідають І рівню небезпечності (жовтому). Такі погодні умови можуть призвести до пошкодження дахів та електричних мереж, руйнування будівельних конструкцій, порушення та припинення руху транспорту на окремих ділянках доріг і вулиць та  інші збитки.

Згідно прогнозу Маріупольської гідрометеорологічної обсерваторії висота хвиль на акваторії Азовського моря сягатиме: 05 лютого  7-12 дм,     06 лютого 13-20 дм.

Начальник центру   Інна ЧЕРНИКФото без опису