З Новим роком та Різдвом Христовим!

Дата: 31.12.2019 15:20

Фото без описуШановні жителі Воздвижівської ОТГ!

Щиро вітаю вас із прийденішнім Новим роком та Різдвом Христовим!

У щоденних турботах добігає 2019-й, для усіх нас він був насичений подіями, вимагав напруженої та плідної роботи задля добробуту українського народу, зміцнення й розквіту держави.

Хочеться, аби рік новий приніс нам усім мир, спокій, впевненість у майбутньому, додав нових сил для втілення найбажаніших мрій.

Кажуть, що у Новорічну ніч здійснюються заповітні мрії та відбуваються справжні чудеса. Тож у ці святкові дні від усієї душі бажаю всім миру, щасливої долі, міцного здоровя, добра і благополуччя. Переконаний, що, не зважаючи на труднощі й проблеми, незмінними залишаться у нашому житті такі цінності, як людська гідність, патріотизм, честь, любов, дружба, співчуття й віра у щасливе майбутнє!

Щасливого всім Нового року та гарного Різдва Христового!

Віктор Тютюнник, голова Воздвижівської ОТГ