На Запоріжжі ліквідовано шість "міні-заводів" з розливу нелегального алкоголю

Дата: 21.11.2019 18:25

За десять місяців цього року співробітники податкової міліції регіону у рамках операції "Акциз" виявили шість "підпільних цехів", організатори яких налагодили нелегальне виробництво підакцизних товарів. Зокрема, у чотирьох "міні-заводах" ділки розливали фальсифікований алкоголь, ще в одому виготовлявся спирт.

У січні-жовтні із незаконного обігу вилучено товарів підакцизної групи на загальну суму майже 34 мільйони гривень. Згідно із судовими рішеннями конфісковано підакцизних товарів вартістю 3,9 мільйона гривень.

Усього з початку року за матеріалами працівників податкової міліції розпочато 75 кримінальних проваджень, 35 з яких належить до категорії тяжких злочинів.

За фактами ухилення від сплати податків і зборів в особливо великих розмірах розслідувалося 25 справ. До суду направлено 24 кримінальні провадження, у тому числі, 21 – з обвинувальним актом та три – для звільнення осіб від кримінальної відповідальності у зв'язку з повним відшкодуванням збитків. Порушники компенсували державі понад 10 мільйонів гривень.

Головне управління ДФС у Запорізькій області

ТЕМА: Операція «Акциз-2016»