5 річниця з дня загибелі учасника АТО Негера Івана Івановича

Дата: 19.11.2019 14:43

Фото без опису19 листопада 2019 року у  КЗ "Верхньотерсянська ЗОШ І - ІІІ ст." Воздвижівської сільської ради відбулась лінійка-памяті учаснику АТО, громадянину України, жителю села Верхня Терса, випускнику школи Негеру Івану Івановичу. Наш земляк nрагічно загинув 19 листопада 2014 р. в районі с. Новомихайлівка, Мар'їнський район, Донецька область.

Участь у лінійці взяли мама загиблого захисника Негер Анастасія Олександрівна, голова спілки учасників АТО Гуляйпільського району Домбровський В.М., учасники АТО, колеги солдата, учні та колетив школи. До учасників лінійки звернувся голова спілки учасників АТО Домбровський В.М., та директор школи Застрожніков В.Л. Пам’ять загиблого та всих захисників України  вшанували хвилиною мовчання, покладанням квітів  до меморіальної дошки загиблого солдата.