Про проведення серпневого засідання колегії

Дата: 30.08.2019 15:26

Фото без опису29.08.2019  на базі комунального закладу «Верхньотерсянська ЗОШ»  Воздвижівсьеої сільської ради відбулося розширене засідання колегії відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму районної державної адміністрації.

До участі у засіданні запрошені директори, заступники директорів закладів загальної середньої освіти району, директори дошкільних закладів району та Воздвижівської ОТГ.

Розпочалось засідання хвилиною мовчання пам’яті загиблих захисників України, покладанням квітів до меморіальних дошок загиблим воїнам захисникам  України Негеру І.І. та Левченко Є.М.

З вітальним словом до присутніх звернувся заступник голови Воздвижівської сільської ради Горпинич П.А.

На колегії виступив начальник відділу освіти Бут Р.С. з доповіддю «Про результати роботи галузі «Освіта» Гуляйпільського району у 2018/2019 навчальному році та пріоритетні завдання на 2019/2020 навчальний рік».

В обговоренні доповіді взяли участь:

директор КЗ «Залізничний ЗДО «Калинка» Залізничної селищної ради Карпенко Л.П. з питання «Педагогіка партнерства»

заступник директора з навчально-виховної роботи КЗ «Верхньтерсянська ЗОШ» Білан С.І. про результативність методичної роботи в закладі умовах впровадження Концепції НУШ.

По закінченню серпневої колегії ухвалено відповідне рішення.