Свято у Верхньотерсянській сільській бібліотеці

Дата: 21.08.2019 16:50

Фото без опису21.08.2019 року у Верхньотерсянській сільській бібліотеці відбулося відзначення державного свята Дня Незалежності - вікторина «Велична і свята моя ти Україно!» У заході прийняли активну участь учні 6-8 класів. Розпочали свято ведучі Данилюк Богдана та Погрібна Карина, вірші про Україну розповідали – Данилюк Аня, Івахіна Дарина і Коротун Катерина. Самими активними були при проведенні вікторини та  розгадуванні кросворда – Івахіна Маргарита, Віткова Альона та Купріянова Альона. Цікаво розповідала про народні символи Землянко Яна. Завершився захід колективним виконанням гімну нашої держави.