ВІДВІДАЙТЕ ВИСТАВКУ-КОНФЕРЕНЦІЮ «ЗОЛОТЕ ГРОНО УКРАЇНИ 2019»

Дата: 13.08.2019 13:32

Фото без описуІнформаційна компанія «Інфоіндустрія» у партнерстві з Українським проектом бізнес-розвитку плодоовочівництва UHBDP, який фінансується Міністерством міжнародних справ Канади, співфінансується та реалізується Менонітською Асоціацією Економічного Розвитку (MEDA), а також за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України та Запорізької обласної державної адміністрації запрошують Вас долучитися до виставки-конференції «Золоте гроно України 2019», яка відбудеться 17-18 серпня 2019 року за адресою: м. Запоріжжя, вул. Перемоги, 70-б, виставковий центр «Козак-Палац».

У рамках конференції провідні спікери України презентуватимуть доповіді у руслі проблематики: організаційні і технологічні прийоми культивування винограду.

На виставці виноградарі півдня України презентуватимуть увесь асортимент продукції нового сезону «Виноградні досягнення» та змагатимуться у конкурсах «Диво-виноград» та «Винограй» (номінації розміщені на сайті заходу).

Відвідувачі виставка-конференції зможуть провести дегустацію вина та віддати важливий експертний голос для визначення лідера 2019 року з виноробства.

Реєстрація обов’язкова на сайті: http://euroagrochem.com/ або за тел. контакт-центру UHBDP 0-800-500-184 (безкоштовно).

Питання щодо участі можливо задати зручним для Вас способом:

067 536 91 39 – Олена Кравець; 097 333 74 38 – Яна Науменко; 044 580 31 19; e-mail: infoindustria2015@ukr.net.