Відбувся виїздний прийом громадян начальником пенсійного фонду

Дата: 09.08.2019 09:30

Фото без опису09.08.2019 року в селі Верхня Терса відбувся виїздний прийом громадян начальником Гуляйпільського відділу обслуговуванням громадян управління обслуговування громадян головного управління пенсійного фонду ПФУ Ликовим А.І. Візит викликав жвавий інтерес у жителів села, було розгянуто досить щирокий спектр питань, наприклад такі як нарахування страхового стажу, які документи потрібно подати до пенсійного фонду для оформлення пенсії, електронне пенсійне посвідчення, як працювати з електронними ресурсами пенсійного фонду та багато іншиш питань. Андрій Іванович надав професійну та вичерпну інформацію по кожному з заданих питань, за що щира поядка йому від усієї сільської громади.