Воздвижівська сільська територіальна громада
Запорізька область

ЦЗ Дайджест

Дата: 05.07.2019 09:33
Кількість переглядів: 231

            Станом на 01.07.2019 року на обліку в службі зайнятості у 2019 році перебувало 1364 безробітних, що на  191 чол.  менше,  ніж за відповідний період минулого року.

            В службу зайнятості підприємствами надано інформацію про наявність 722  вільне робоче місце та вакантних посад, що  на 42 вакансії більше,  ніж за відповідний період минулого року. 

За сприянням служби зайнятості:

            - працевлаштовано 711 осіб, з них 399 безробітних,  16 осіб працевлаштувались самостійно та за цивільно-правовими угодами, надано одноразову допомогу на організацію підприємницької діяльності – 1 особі.

- навчалось, перенавчалось на підвищували кваліфікації – 89  особам,  на виконання ст.. 30 Закону України «Про зайнятість населення» 0 осіб  отримали ваучер для підтримання конкурентоспроможності шляхом перепідготовки, спеціалізації, підвищення кваліфікації.

            -  брало участь у громадських роботах та роботах тимчасового характеру – 383 особи,

-  надано 4  компенсації  єдиного внеску роботодавцям, які працевлаштували безробітних на новостворене робоче місто в пріоритетних видах економічної діяльності.

            На кінець звітного періоду на обліку в у службі зайнятості  перебуває 526 безробітних. З них  283 осіб одержують допомогу по безробіттю. Середній розмір допомоги по безробіттю склав  2108 грн.

Станом на 01.07.2019 року:

  • Середня тривалість безробіття на протязі 2019 року складає 159 днів,
  • Середня тривалість безробіття на кінець місяця - 134 дні,
  • Середня тривалість пошуку роботи – 120 днів,
  • Середня тривалість укомплектування вакансій – 4 дні,
  • Середній розмір оплати праці в розрахунку на вакансію – 4511 грн.

            З метою забезпечення зайнятості на території району центром зайнятості організовано та проведено в 2019 році  65 заходів, з них  32 ярмарків вакансій  з роботодавцями з  питань знання законодавства про працю, організацію та проведення оплачуваних громадських робіт, надання компенсацій на створення нових робочих місць, отримання ваучерів та можливості неформального навчання, працевлаштування осіб, які мають додаткові гарантії у працевлаштуванні.

Різних видів семінарів, ярмарків-вакансій, профінформаційних та профконсультаційних заходів на протязі 2019 року було проведено 281 заходів.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь