Оріхівське управління ГУ ДФС у Запорізькій області запрошує власників нерухомості для звірки даних щодо наявних об’єктів житлової та нежитлової нерухомості

Дата: 30.05.2019 15:39

За січень-квітень 2019 року платники податків території обслуговування Оріхівського управління ГУ ДФС у Запорізькій області сплатили до бюджетів 1,8034  млн.грн. податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, з них 1,7912 млн.грн. сплатили юридичні особи та 0,0122 млн.грн. – фізичні особи. Темп росту до відповідного періоду минулого року  становить 129 % - додатково отримано 0,4 млнрн. Протягом січня-квітня 2018 року  сплачено 1,4219 млнрн. податку на нерухомість,  із них 1,3703 млн.грн. сплатили юридичні особи та 0,0516 млн.грн. – фізичні особи.

У зв’язку з наближенням встановлених Податковим кодексом України термінів надсилання (вручення) платникам податків податкових повідомлень-рішень про сплату сум податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, Оріхівське управління ГУ ДФС у Запорізькій області повідомляє, що відповідно до норм п.п.266.7.3 ПКУ, платники податку мають право звернутися з письмовою заявою до контролюючого органу за місцем проживання (реєстрації) для проведення звірки даних щодо:
 - об'єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, в тому числі їх часток, що перебувають у власності платника податку;

- загальної площі об'єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, що перебувають у власності платника податку;

- права на користування пільгою із сплати податку;

- розміру ставки податку;

- нарахованої суми податку.