Свято вишиванки у Верхньотерсянській ЗОШ

Дата: 16.05.2019 16:13

Фото без опису16 травня учні та вчителі Верхняторської ЗОШ приєдналися до відзначння Дня вишиванки. Проведення свята вишиванки сприяє збереженню народних традицій щодо створення та носіння етнічного вишитого одягу; розширює знання дітей про особливості вишитої сорочки її значущість, розвиває музичні здібності; прищеплює любов до українських традицій, гордість за духовне багатство своєї країни. День вишиванки, традиційно відзначається у третій четвер травня. Свято вчить учнів, що вишиванка для українців – це оберіг.

Кожен колір на вишиванці символізує щось певне:
Білий колір – символ невинності і оберіг від нещастя і лихого погляду.
Червоний – символізує любов до людини, життя, енергії сонця, радості. Чорний колір – багатство і благополуччя. Джерело Зелений – жіночий колір.
Синій колір – символ неба і води, звільнення від недуг і душевний спокій.
Золотий або жовтий – символ меду і пшениці, благополуччя, достатку, багатства і радості.