Воздвижівська громада святкує День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дата: 09.05.2019 15:16

Фото без опису8 та 9 травня на території Воздвижівської громади пройшли заходи присвячені Дню пам'яті та примирення, а також День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

8 травня до КЗ "Верхньотерсянська ЗОШ І - ІІІ ступенів" Воздвижівської сільської ради завітали дорогі гості:воїни учасники АТО, виконавчий директор Запорізького регіонального відділення Асоціації міст України Бірюков І.О., голова Гуляйпільської РДА Іщенко О.А., голова Гуляйпілської районної ради Клешня А.Г., голова Воздвижівської ОТГ Тютюнник В.В, перший заступник голови Воздвижівської ОТГ Горпинич П.А, Гості звернулися з вітальними словами до учасників зустрічі, після цього воїнам АТО урочисто були вручені почесні відзнаки "Оперативно-тактичне угрупування Маріуполь". Учні школи вітали гостей святковим концертом.

9 травня біля меморіалів села Верхня Терса, Воздвижівка, Долинка - відбулися мітинги-реквієми присвячені Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.