Про стан зареєстрованого ринку праці Гуляйпільського району в 2019 році

Дата: 07.05.2019 15:20

Фото без описуСтаном на 01.05.2019 року на обліку в службі зайнятості у 2019 році перебувало 1183 безробітних, що на 149 чол.  менше,  ніж за відповідний період минулого року.

В службу зайнятості підприємствами надано інформацію про наявність 555  вільних робочих місць та вакантних посад, що  на 22 вакансій більше,  ніж за відповідний період минулого року.

За сприянням служби зайнятості:

- працевлаштовано 520 особам, з них 285 безробітних,  13 осіб працевлаштувались самостійно та за цивільно-правовими угодами, надано одноразову допомогу на організацію підприємницької діяльності – 1 особі.

- навчалось, перенавчалось на підвищували кваліфікації – 76 особам,  на виконання ст.. 30 Закону України «Про зайнятість населення» 0 осіб  отримали ваучер для підтримання конкурентоспроможності шляхом перепідготовки, спеціалізації, підвищення кваліфікації.

-  брало участь у громадських роботах та роботах тимчасового характеру – 268 осіб,

-  надано 3  компенсації  єдиного внеску роботодавцям, які працевлаштували безробітних на новостворене робоче місто в пріоритетних видах економічної діяльності.

На кінець звітного періоду на обліку в у службі зайнятості  перебуває 624 безробітних. З них  368 осіб одержують допомогу по безробіттю. Середній розмір допомоги по безробіттю склав  2703 грн.

Станом на 01.05.2019 року:

• Середня тривалість безробіття на протязі 2019 року складає 154 дні,
  • Середня тривалість безробіття на кінець місяця - 144 дні,
  • Середня тривалість пошуку роботи – 119 дні,
  • Середня тривалість укомплектування вакансій – 4 дні,
  • Середній розмір оплати праці в розрахунку на вакансію – 4540 грн.

З метою забезпечення зайнятості на території району центром зайнятості організовано та проведено в 2019 році  32 заходи та 24 ярмарків вакансій  з роботодавцями з  питань знання законодавства про працю, організацію та проведення оплачуваних громадських робіт, надання компенсацій на створення нових робочих місць, отримання ваучерів та можливості неформального навчання, працевлаштування осіб, які мають додаткові гарантії у працевлаштуванні.

Різних видів семінарів, ярмарків-вакансій, профінформаційних та профконсультаційних заходів на протязі 2019 року було проведено 211 заходів.

Директор                                                                                                     Н.А.Троян