У Запоріжжі в доменній печі спалили 33 тисячі пачок конфіскованих цигарок

Дата: 02.05.2019 16:33

За результатами рішення суду було знищено 33 тисячі пачок тютюнової продукції орієнтовною вартістю понад 1 мільйон гривень. У рамках операції "Акциз" співробітники податкової міліції Головного управління ДФС у Запорізькій області вилучили партію цигарок у трьох громадян, які не були зареєстровані як суб'єкти господарювання.

Фіктивні підприємці продавали контрафактні цигарки без акцизних марок на ринках Запоріжжя та області, а також через мережу Інтернет.

Операція зі знищення тютюнової продукції відбувалася за участі оперативників податкової міліції, запорізьких митників та фахівців виконавчої служби. Конфісковані цигарки спалили в доменній печі одного з металургійних підприємств Запоріжжя.

Головне управління ДФС у Запорізькій області

ТЕМА: Операція «Акциз-2016»