Благоустрій в Воздвижівській громаді йде повним ходом

Дата: 25.04.2019 15:44

Фото без описуСела Воздвижівської громади всі часи відзначались тим, що їхні мешканці дуже сумлінно відносились до чистоти в своєму рідному селі. Всі населення пункти вражали кожного гостя села квітами, чистотою і охайністю. Ось і цього року, напередодні свята Воскресіння Христового по всих територіях пройшла толока по прибиранню та благоустрою. Завдяки старанної праці працівників бюджетних установ, працівників громади, допомоги базових товариств, та самих мешканців села милують око навіть самого вибагливого контролера. Воздвижівська громада дякую всим, хто прикладає зусилля до цього, а також закликає так продовжувати і надалі й утримувати свої населенні пункти на високій естетичній планці.