Гра «LEGOКАР’ЕРА»

Дата: 21.03.2019 14:59

Досягнення в кар’єрі стали незмінною ознакою успішної людини. А під словосполученням «зробити кар’єру» також розуміється престижне становище в суспільстві.

14 березня 2019 року Гуляйпільською районною філією Запорізького ОЦЗ було проведено профорієнтаційну гру «LEGOКАР’ЕРА» в якій взяли участь учні 10-го класу КЗ "Гуляйпільської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1" . Будь-яка кар’єра має різні варіанти професійного і службового зростання. Якщо ви хочете просуватися по кар’єрних сходах і вдосконалюватися як фахівець, вам необхідно щонайкраще продумати стратегію вашого професійного росту. Учні мали змогу в ігровій формі перевірити свої вміння та навики роботи у команді, розширити свої знання виконуючи тематичні завдання, які відповідали кожній сходинці кар’єри. У ході гри школярі змогли виявити свої лідерські якості, проявити творчу винахідливість, а також підтвердити свою майстерність у пошуку потрібної інформації. Після проходження всіх етапів діти зробили висновок, що насправді, необхідно фокусуватися не так на трендах і моді, а на тому, щоб знайти себе і своє покликання. Для когось ідеально підійде кар’єра менеджера в будь-якій сфері, а хтось вибере професійне зростання в улюбленій справі і стане в ньому кращим. Потрібно вибирати лише те, що буде вам до душі.